Milkshake Makinesi

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Oyunları
Çocukların eğlenerek öğreneceği bu mükemmel oyunu siz de hemen indirin ve deneyin.

 Eğlenceli mutfak oyunlarına bir yenisi daha eklendi... Bu oyun sayesinde çocuklar milkshake yapımının en kolay yolunu öğrenecekler.. Çocuklara sorumluluk yükleyen bu eğlence dolu oyunun içinde hem kız hem de erkek çocuklarını etkisi altına alacak pek çok özellik vardır. Bu özellikler sayesinde çocuklar bu oyunu oynadıkça zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak. Çocukların keyifli zaman geçirmesi ve yeni yeni faaliyetlerde bulunması onların birden çok gelişim alanını destekleyecektir. Çocuklar bu oyunun başında ilk olarak milkshake yapımını öğrenecek ve daha sonra da kendilerinden istenen milkshakeyi zamanında yapmaya ve yetiştirmeye çalışacak. İşte bu görev de onların önce motor gelişimi olmak üzere diğer gelişim alanlarını da destekleyecek. Çocukların kendilerine verilen görevleri yerine getirerek farklı beceriler de kazanması gözlenebilir.

 Çocukların başarı duygusun da tattığı bu harika oyun pek çok kişi tarafından desteklenmiştir. Bu oyun ile hem çocuklar eğlenecek hem de yetişkinlerin içi rahat edecek. Çünkü bu oyunda çocukların gelişimini olumsuz etkileyecek hiç bir özellik bulunmamaktadır. Çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayacak olan bu oyunu çocuk gelişim uzmanları da desteklemiştir.

 Bu mükemmel oyunu siz de çocuklar için mutlaka indirmelisiniz. Bunun için indir butonuna bir kere basmanız yeterli olacak. 

Milkshake Makinesi indir